GTPL vs GTR vs GTClub (vs GT-Racing-cz)

Zakończone rywalizacje teamu GTPL.
Czempion
Moderator
PSN-ID: Czempion
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 45

Re: GTPL vs GTR vs GTClub

Postautor: Czempion » 26 wrz 2013, 7:42

Ja jestem tylko na rezerwę, więc jak będzie wszędzie komplet to ładniej będzie, kiedy będą sami klubowicze ;)

I'm just reserve driver, so I think it would be better if only club drivers will compete, when every team will have got full squad.
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
GTClub_Mamilo

Postautor: GTClub_Mamilo » 26 wrz 2013, 10:23

Dear guys, GTClub_XDado will take my place in race, so you will have 4 GTClub Drivers. :)
sebRem
PSN-ID: GTPL_sebRem sebRem
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 96

Postautor: sebRem » 26 wrz 2013, 13:55

Ok Mamilo.
I almost forgot to tell you that this time there is no need to use the "two wheels on track" rule because its a street circuit. Cut as much as you want or can. ;)

Jako że wyścig będzie na torze ulicznym to zasada o dwóch kołach na torze nie obowiązuje tym razem. Możecie ścinać ile chcecie. :)
Czempion - chcesz jechać to jedziesz. Ciągle jeszcze nie wiadomo czy GTR będzie miał komplet osób.
GTClub_Mamilo

Postautor: GTClub_Mamilo » 26 wrz 2013, 14:43

Ok, I will tell this to my mates: "Cut as much as you can to crash on the wall". :lol:
Czempion
Moderator
PSN-ID: Czempion
Kontroler: DFGT
Numer_na_torze: 45

Postautor: Czempion » 26 wrz 2013, 21:49

Awaria internetu akurat w czasie kwalifikacji. Co próbowałem wejść do pokoju to albo nagle zrywało połączenie, albo nagle brak synchronizacji z hostem. Nic na to nie mogłem poradzić, bo diody na modemie nie świeciły tak jak powinny.

Przepraszam, ale to na prawdę nie było zależne ode mnie. Oraz to nie jest żaden spisek spowodowany kartkówką z historii ;)
https://www.facebook.com/lempartracing - Zapraszam do śledzenia moich poczynań za prawdziwym kółkiem!
CZARUŚ
Administrator
PSN-ID: GTPL_CZARUS
Kontroler: G29
Numer_na_torze: 44
Kontaktowanie:

Postautor: CZARUŚ » 26 wrz 2013, 22:42

Szkoda Czempion, choć pewnie Gawron jest zadowolony ;) , bo wygrał wyścig :!:
Pełno było fajnego ścigania. Darek dopiero trzeci, bo miał przygody na początku.
Zdaje się, że Włosi trenowali na szybkim zużyciu.
Dla mnie wspaniałe ściganie z Zoli78 - thanks Zoli for race.
Link do wyścigu - http://sendfile.pl/64893/PS3.zip.
Załączniki
RACE7.jpg
RACE7.jpg (68.25 KiB) Przejrzano 2111 razy
oldboy1957
Moderator
PSN-ID: oldboy1957 GTPL_oldboy1957
Kontroler: pad
Numer_na_torze: 46

Postautor: oldboy1957 » 26 wrz 2013, 23:17

Graty panowie, piękny wyścig i dużo walki. Jak tak na szybko obejrzałem powtórkę to chyba tylko ja nie złapałem żadnego uszkodzenia, choć było blisko jak fabrirock leciał w mój bagażnik :) Jestem zadowolony z miejsca i z punktów dla naszych węgierskich przyjaciół :)
Gawron to szatan i nawet bez kół latał poniżej 1.35,000 :D
Załączniki
Zdjęcie0425.jpg
Gawron88
Moderator
PSN-ID: GTPL_Gawron/Gawron88
Kontroler: G27
Numer_na_torze: 88

Postautor: Gawron88 » 27 wrz 2013, 0:29

Szczesliwie udalo sie nam uzyskac dobry wynik,ale poczatek byl fatalny zarowno dla mnie jak i dla Darka,ktory to stracil na poczatku duzo sekund bo zablokowal mu sie gaz i nie mogl ruszyc.Ja juz na 2 okrazeniu pocalowalem bande i to soczyscie rozwalajac sobie kolo po kilku kolkach walnalem drugie do pary i jakos trzymalem sie za SHfun i Circo,a zaraz za mna byl Dado.Siadla mi troche psychika bo 3ech Wlochow z wysokiej polki-pomyslalem sobie ze zrobia ze mnie kukle do bicia.Zaraz wywalilo Circo i zostalo ich 2och i ja "bez kol" z przodu.
W okolicach 9 okrazenia zaczalem wyraznie tracic tempo bo z powodu uszkodzen zjadlo mi opony i na 10 zjechalem do pitu bo zal bylo patrzec na czasy jakie robilem.Zmiana strategi z 1 na 2 pit.Niestety na 17 czy 18 okrazeniu znow uderzylem w bande soczyscie,tak ze kierownice wygielo porzadnie wiec jakos doczlapalem sie do pit na 20 okrazeniu i dalej musialem jechac do konca tracac mozliwosc zyskania kilku/kilkunastu sekund na 2 pitowej strategii.
Jednak zalapalem rytm i tempo mialem takie az sam sie dziwilem,a opony schodzily tak powoli,ze myslalem ze sie gra zawiesila i nie zuzywa mi ich xD
Wlosi trenowali na szybkim zuzyciu,jednak na zyzyciu normalnym gra podaje ile trzeba zalac i wystarczy kliknac ok :D,oni jednak wlali pare litrow za duzo xD

Thanks guys for such good race and see You soon ;).Sad that Circo,Adam and Czempion was disconeted ;/
Volenti non fit iniuria

http://www.youtube.com/watch?v=BL8ZeEKFUno - Mistrzostwo swiata.
GTClub_Mamilo

Postautor: GTClub_Mamilo » 27 wrz 2013, 9:40

This time GTPL and GTRH had Mamilo as an ally. I wrongly told to my mates that the consumption of oil and tires would have been "Fast" instead of "Normal".

This thing has erased their tests and ruined their races. I'm a f***ing genius/idiot! :lol:

Compliments to Gawron for the winning from me and my mates, especially from the disconnected Circo! ;)
GTPL_Lubek7
PSN-ID: GTPL_Lubek
Kontroler: G 27
Numer_na_torze: 7

Postautor: GTPL_Lubek7 » 27 wrz 2013, 15:20

Widze Panowie ze tym razem sie powiodlo i to mi sie podoba :D

Fajne wiadomosci i tak bardzo sie ciesze i oczywiscie gratuluje wszystkim uczestnikom i najbardziej niezwyciezonemu Gawronowi ,oby tak dalej ,mysle ze trzeba sie dobrze przygotowac i beda efekty.

Graty raz jeszcze :)

Wróć do „ARCHIWUM - GTPL - WYŚCIGI - RACING”